Tel/Fax
+381 21 422 989
utorok, 05 október 2021 11:40

Zo zasadnutia Komisie pre štipendiá

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Zo zasadnutia Komisie pre štipendiá

V pondelok, 4. októbra roku 2021 sa v priestoroch ZŠ hrdinu Janka Čmelíka v Starej Pazove konalo zasadnutie Komisie pre štipendiá. Na zasadnutí sa donieslo rozhodnutie o rozdelení finančnej podpory pre zápis do 1. ročníka na stredné školy s vyučovacím jazykom slovenským v školskom roku 2021/2022 v hodnote 8.500,00 po žiakovi; rozhodnutie o vypísaní súbehu na štipendium v akademickom roku 2021/2022 pre študentov, ako i rozhodnutie o finančnej podpore študentov zapísaných na Oddelenie slovakistiky Filozofickej fakulty v Novom Sade

Rozdelená bola finančná podpora pre stredoškolákov zapísaných do slovenských tried v školskom roku 2021/2022. Z 62 kandidátov, finančnú podporu v hodnote 7.000,00 v prvom polroku a 8.000,00 dinárov v druhom polroku získali:

 

 

 

Meno a priezvisko

škola

ročník

1

1

Martin Pekár

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

2

2

Ema Turanová

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

3

3

Tea Pudelka

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

4

4

Anas Hrubík

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

3

5

5

Teodora Šimoniová

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

6

6

Emília Gániová

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

7

7

Jana Švecová

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

8

8

Ema Pudelka

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

3

9

9

Andrea Opavská

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

10

10

Nina Medovarski

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

11

11

Tijana Adámeková

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

12

12

Simona Kreko

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

13

13

Timotej-Boris Benka

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

14

14

Andrej Dudaš

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

15

15

Jana Opavska

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

3

16

16

Andrea Javornikova

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

17

17

Nina Marčokova

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

18

18

Helena Štrba

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

19

19

Ema Chalupka

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

20

20

Dajana-Jana Brna

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

4

21

21

Marcela Ganjiova

Gymnázium Jána Kollára v B. Petrovci

2

22

1

Svetlana Sladeček

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

3

23

2

Zuzana Hlavča

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

3

24

3

Una Brtkova

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

3

25

4

Michael Kotvaš

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

2

26

5

Patrik Pavel Cicka

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

3

27

6

Marek Hriešik

Gymnázium Mihajla Pupina v Kovačici

3

28

1

Marina Tordaj

SZŠ 7. apríla, Nový Sad

2

29

2

Daniela Zatroh

SZŠ 7. apríla, Nový Sad

4

30

3

Daniela Krajčíková

SZŠ 7. apríla, Nový Sad

2

Čítať 302 krát
top