Tel/Fax
+381 21 422 989
Národnostná rada slovenskej národnostnej menšiny - Članci poređani po datumu: petak, 27 mart 2020
petak, 27 mart 2020 23:32

Rozvrh vysielania 30.03 - 03.04

RTV 2 / slovenský jazyk od 23.03.2020 v čase 7.45 -9. 45

v pondelok a v stredu sa vysiela slovenský jazyk pre 1. – 4. ročník a vo štvrtok a piatok pre 5. – 8. ročník

-          vysielanie môžete pozerať aj na portáli RTV 2 na jazýčku SK.

rozvrh vysielania TV PETROVEC: a na fb stránke TV Petrovec

Podľa uvedeného rozvrhu TV OK Kovačica vysiela každodenne od 16.00 a RTV Stará Pazova od 12.30.

rozvrh vysielania TV PETROVEC:

30.03.2020 /pondelok

15.00 - piataci: matematika

15.30 - šiestaci: matematika

16.00 - druháci: matematika

16.30 - siedmaci: biológia

17.00 - ôsmaci: biológia

31.03.2020/utorok

15.00- siedmaci: matematika

15.30 - ôsmaci: matematika

16.00 - tretiaci: matematika

16.30 - šiestaci: biológia

17.00 - piataci: zemepis

01.04.2020/streda

15.00 - piataci: dejepis

15.30 - prváci: matematika

16.00 - siedmaci: chémia

16.30 - ôsmaci: dejepis

17.00 - ôsmaci: fyzika

17,30 - tretiaci: príroda a spoločnosť

02.04.2020/štvrtok

15.00 - šiestaci: dejepis

15.30 - ôsmaci: chémia

16.00 -  šiestaci: zemepis

16.30 - siedmaci: dejepis

17.00 - piataci: biológia

03.04.2020/piatok:

15.00 - šiestaci: fyzika

15.30 - siedmaci: zemepis

16.00 - štvrtáci: matematika

16 .30 - ôsmaci: zemepis,

17.00 - siedmaci: fyzika

26. 3. 2020

Stredná škola

 

 

Biológia I.

Bunkové organely

 

Biológia II.

Čeľaď nahosemenných rastlín

 

Matematika III.

Analytická geometria v rovine 1. hodina

 

Biológia III.

Telesné tekutiny - krv a lymfa

 

Matematika IV.

Určitý integrál 1. hodina

 

Matematika IV.

Určitý integrál 2. hodina

 

ODBORNÉ ŠKOLY

Odborná škola chémia, nekovy a polygrafia

 

 

Technické kreslenie so strojovými prvkami

Prvky pre nerozlučné spojenie

Všeobecná a neorganická chémia I.

Oxidoredukčné procesy

Analytická chémia II.

Prírprava a štandardizácia roztokov HCl kyseliny

Technológia grafického materiálu II.

Suroviny na výrobu papiera, spracovanie

Strojárstvo a spracovanie kovov

Technické kreslenie s počítačovou grafikou I.

Príprava obrazovky na prácu

Technické kreslenie s počítačovou grafikou I.

Príkazy na kreslenie čiary

Programovanie pre počítačom riadené stroje IV.

Projektovanie technológie CAD - CAM systému

Doprava

Letecká doprava I.

Letecké prepravné prostriedky v sústave leteckej dopravy

Technológia materiálu I.

ADBLUE kvapaliny a nemrznúca zmes

Garáže, servisy a parkoviská IV.

Servisy, čerpacie stanice a základne automobilov - kontroly pri technickej prehliadke

Garáže, servisy a parkoviská IV.

Servisy, čerpacie stanice a základne automobilov - technická prehliadka, pojem a druhy

Textilnictvo a kožiarstvo

Kreslenie a maľovanie I.

Farba

Teória formy II.

Zásady kombinovania

Poľnohospodárstvo, výroba a spracovanie potravín

Zeleninárstvo II.

Morfológia a výroba paradajok

Zeleninárstvo II.

Morfológia a výroba papriky

Poľnohospodárska technika II.

Postrekovače

Elektrotechnika

Elektronika 2 III.

Logické obvody - skupina logických obvodov CMOS

Programovanie pre počítačom riadené stroje III.

Rozšírenie súradnicového systému a charakteristické body v stroji

Digitálna elektronika III.

Registre

Počítačové siete IV.

Servery v počítačovej sieti, časť 1

Obchod a pohostinstvo

Marketing - obchodné školy IV.

Testovanie zvolených výrobkov na trhu

Turistická geografia IV.

Horská turistická oblasť

DUÁLNE VZDELÁVANIE

Teoretická výučba

Štruktúra leteckých prostriedkov II.

Základné časti lietadla

Konštrukcia prúdových lietadiel III.

Štrukturálny súbor a výkon prúdových lietadiel

Sústavy prúdových motorov IV.

Sústavy parametrov motorov

top