Tel/Fax
+381 21 422 989

Výbor pre kultúru

Ján Slávik z Kysáča, predseda

Michal Ďurovka z Kysáča, podpredseda

 

Členovia Výboru pre kultúru:

  1. Alexander Bako zo Starej Pazovy
  2. Martin Prebudila zo Starej Pazovy
  3. Ján Agarský zo Starej Pazovy
  4. Anna Medveďová z Báčskeho Petrovca
  5. Jarmila Stojimirovićová z Báčskeho Petrovca
  6. Viera Miškovicová z Hložian
  7. Valentín Michal Grňa z Pivnice
  8. Vladimír Valentík z Báčskeho Petrovca
  9. Juraj Súdi zo Selenče

Komisia pre divadelnú a audiovizuálnu činnosť Výboru pre kultúru:

  1. Alexander Bako zo Starej Pazovy, predseda
  2. Ján Černák z Báčskeho Petrovca
  3. Ján Privizer z Kysáča
  4. Ján Kmeťko z Pivnice
  5. Miroslav Kožík zo Starej Pazovy
  6. Zuzana Tárnociová z Báčskeho Petrovca
  7. Ján Makan z Nového Sadu
  8. Miroslav Fábry z Čelareva


Komisia pre literárno-vydavateľskú činnosť Výboru pre kultúru:

  1. Martin Prebudila zo Starej Pazovy, predseda
  2. Vladimír Valentík z Báčskeho Petrovca
  3. Ladislav Čáni z Báčskeho Petrovca
  4. Adam Svetlík z Aradáča
  5. Mária Kotvášová-Jonášová z Kovačice
  6. Katarína Hricová zo Starej Pazovy
  7. Zdenka Valentová Belićová z Nového Sadu
  8. Pavel Matúch z Nového Sadu
  9. Samuel Žiak zo Silbaša


Komisia pre výtvarnú činnosť Výboru pre kultúru
:

  1. Ján Agarský zo Starej Pazovy, predseda
  2. Pavel Čáni z Kulpína
  3. Vladimír Valentík z Báčskeho Petrovca
  4. Jarmila Ćendićová z Kovačice
  5. Michal Madacký z Kysáča


Komisia pre hudobnú činnosť Výboru pre kultúru:

  1. Anna Medveďová z Báčskeho Petrovca, predsedníčka
  2. Juraj Ferík z Nového Sadu
  3. Milina Sklabinská z Nového Sadu
  4. Mariena Stankovićová-Kriváková z Báčskeho Petrovca
  5. Juraj Súdi zo Selenče
  6. Pavel Tomáš ml. z Kovačice
  7. Andrea Dvornická Machová zo Starej Pazovy


Komisia pre knižničnú činnosť Výboru pre kultúru:

  1. Jarmila Stojimirovićová z Báčskeho Petrovca, predsedníčka
  2. Nataša Filipová zo Starej Pazovy
  3. Mária Ďurišová z Kovačice
  4. Ľudmila Gábrišová z Jánošíka
  5. Zuzana Valentíková z Pivnice


Komisia pre ochranu kultúrnych tradícií Výboru pre kultúru:

  1. Viera Miškovicová z Hložian, predsedníčka
  2. Anna Hansmanová z Báčskeho Petrovca
  3. Anna Legíňová z Báčskeho Petrovca
  4. Zdenka Obšustová z Padiny
  5. Lea Sabová z Kovačice
  6. Anna Balážová zo Starej Pazovy
  7. Mária Viliačiková z Aradáča


Komisia pre činnosť na zachovávaní a zveľadení ochotníckych spolkov a združení slovenskej tradičnej kultúry Výboru pre kultúru:

  1. Valentín Michal Grňa z Pivnice, predseda
  2. Michal Hataľa z Hložian
  3. Ján Marko z Kovačice
  4. Stanislav Dierčan zo Šídu
  5. Ján Petrovič z Padiny
  6. Ondrej Berédi z Erdevíka
  7. Vladimír Medveď z Kysáča
  8. Andrej Meleg z Báčskeho Petrovca
  9. Marína Malová z Aradáča
  10. Martina Čuvárová z Kovačice
  11. Vladislav Pop zo Starej Pazovy
Čítať 7020 krát
top