Tel/Fax
+381 21 422 989

Výbor pre vzdelávanie

ZŠ JánaKollára v Selenči – obec Báč

Kontakty:

Tel/fax: 021/774 015

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

www.jan-kollar.edu.yu

streda, 09 december 2009 20:02

Schôdza Výboru pre vzdelávanie

Výbor pre vzdelávanie na schôdzi uskutočnenej 04.12.2009 rozhodol:
- aby PS pre vzdelávanie v rámci sieti stredných škôl s vyučujúcim jazykom slovenským schválil zápis do 1. ročníka v školskom roku 2010/2011 na Gymnáziu v Báčskom Petrovci 3 triedy - 90 žiakov a na Gymnáziu v Kovačici 1 triedu – 30 žiakov,
- aby sa Miroslavovi Jurajovi Belovi z Pivnice poskytla jednorázová finančná pomoc pri výplate školného v sume 25.000,00 na prekvalifikáciu za profesora fyziky,
- aby sa Etno deň konal na ZŠ Branka Radičevića v Novom Sade, ZŠ Jovana Jovanovića Zmaja v Hajdušici a na ZŠ Vuka Karadžića v Báčskej Palanke,
- aby sa Dr. Mária Myjavcová z Báčskeho Petrovca navrhla na odmenu Medailu Svätého Gorazda, ktorú udeľuje MŠ SR.

piatok, 04 december 2009 07:13

Informácia

V priestoroch Rady sa v pondelok 07.12.2009 o 14h budú podpisovať zmluvy so štipendistami.

piatok, 04 december 2009 07:12

Schôdza Výboru pre vzdelávanie 4.12.

Schôdza Výboru pre vzdelávanie sa uskutočnila v piatok, 04. decembra 2009 o 13.00 hodine, v miestnostiach úradu Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny,  Bul. Mihajla Pupina 1/IV, Nový Sad.

 

30.novembra 2009 v Bratislave zasadala Komisia pre školstvo a vzdelávanie Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.

pondelok, 30 november 2009 02:10

Zoznam štipendistov NRSNM

Zoznam štipendistov Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny, rozhodnutím Komisie zo dňa 19.11.2009, na školský rok 2009/2010:
- štipendisti Výboru pre vzdelávanie:
1. Ivan Bagľaš - Aradáč
2. Milota Kulíková - Kysáč
3. Soňa Baďonská – Lug
4. Tatiana Pintírová – Pivnice
5. Miroslav Marník – Báčska Palanka
6. Vlastislav Ďurčiansky – Selenča
7. Alexander Ćirković – Stará Pazova
8. Edita Kmećková – Ľuba
9. Monika Zolňanová – Selenča
10. Kvetoslava Imreková – Pivnice

top