Tel/Fax
+381 21 422 989
streda, 16 december 2020 10:55

Realizácia on-line kvízu Poznaj svoju minulosť

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

15. decembra 2020 bol na portály Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny realizovaný kvíz vedomostí z dejín a kultúry vojvodinských Slovákov v Srbsku pod názvom Poznaj svoju minulosť za finančnej podpory Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí. Na súťaž sa prihlásilo 35 žiakov a zúčastnili sa 31 žiak z Kovačice, Padiny, Hložian, Báčskeho Petrovca, Pivnice a Starej Pazovy. Najúspešnejšia bola ZŠ mladých pokolení z Kovačice a ako jednotlivec bola najúspešnejšia Mia Čásrová zo ZŠ 15. októbra z Pivnice, takže sa im dostanú odmeny, ktoré zabezpečí NRSNM.

 Výsledok kvízu: http://kviz.rada.org.rs

Poradie

Meno

Začiatok

Koniec

Trvanie

Výsledok

1

Mia Čásarová

12:50:06 Dec 15, 2020

12:53:21 Dec 15, 2020

3 minutes 15 seconds

100%

2

Viktor Kralik 7. trieda, Kovačica

11:12:00 Dec 15, 2020

11:15:21 Dec 15, 2020

3 minutes 21 seconds

100%

3

Janko Milec, 8.1, Pivnica

12:54:21 Dec 15, 2020

12:58:03 Dec 15, 2020

3 minutes 42 seconds

100%

4

Marina Čuvar 8b, Kovačica

10:08:59 Dec 15, 2020

10:12:47 Dec 15, 2020

3 minutes 48 seconds

100%

5

Natalia Sojak, 8.1, Padina

14:09:36 Dec 15, 2020

14:13:30 Dec 15, 2020

3 minutes 54 seconds

100%

6

Lea Brezinova, 72, Padina

10:46:04 Dec 15, 2020

10:50:40 Dec 15, 2020

4 minutes 36 seconds

100%

7

Adam Farkaš, 7.2, Kovačica

12:19:11 Dec 15, 2020

12:23:58 Dec 15, 2020

4 minutes 47 seconds

100%

8

Stanislav Suhanek,8b, Kovačica

10:01:51 Dec 15, 2020

10:08:10 Dec 15, 2020

6 minutes 19 seconds

100%

9

Filip Činčurák 8.1 Pivnica

12:41:12 Dec 15, 2020

12:45:51 Dec 15, 2020

4 minutes 39 seconds

96%

10

Marek Valentík,7-1,Pivnica

13:21:39 Dec 15, 2020

13:26:25 Dec 15, 2020

4 minutes 46 seconds

96%

11

Daniel Bujak 7 Hložany:\"Jozef Marčok Dragutin\"

10:10:42 Dec 15, 2020

10:16:44 Dec 15, 2020

6 minutes 2 seconds

96%

12

Estera Zelenakova 7. 1 15oktobar Pivnica

13:12:15 Dec 15, 2020

13:19:00 Dec 15, 2020

6 minutes 45 seconds

96%

13

Miriam Kalková

04:01:32 Dec 15, 2020

04:09:43 Dec 15, 2020

8 minutes 11 seconds

96%

14

Erik Jurica, VII-1 , Padina

14:06:07 Dec 15, 2020

14:14:50 Dec 15, 2020

8 minutes 43 seconds

96%

15

Tatiana Filipovićová, 7.b, B.Petrovec

11:34:31 Dec 15, 2020

11:36:47 Dec 15, 2020

2 minutes 16 seconds

93%

16

Martin Čobrda,8.1, Pivnica

12:35:31 Dec 15, 2020

12:40:34 Dec 15, 2020

5 minutes 3 seconds

93%

17

Sára Čobrdová 7.1 Pivnica

13:28:00 Dec 15, 2020

13:31:58 Dec 15, 2020

3 minutes 58 seconds

90%

18

Sofia Beska 8-2 Padina

10:00:33 Dec 15, 2020

10:10:00 Dec 15, 2020

9 minutes 27 seconds

90%

19

Hana Havela VIII1 Padina

10:01:17 Dec 15, 2020

10:11:19 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

83%

20

Anastázia Vidakovićová 7.1 Stará Pazova

10:01:34 Dec 15, 2020

10:06:10 Dec 15, 2020

4 minutes 36 seconds

76%

21

Jozef Marčok Dragutin,7,Hložany

10:13:40 Dec 15, 2020

10:22:33 Dec 15, 2020

8 minutes 53 seconds

66%

22

Adrian Menďan, 8.2, Stará Pazova

09:59:29 Dec 16, 2020

10:09:31 Dec 16, 2020

10 minutes 2 seconds

66%

23

Dominik Belička,7B,Hložany

10:13:26 Dec 15, 2020

10:22:32 Dec 15, 2020

9 minutes 6 seconds

60%

24

Nina Mravik 7.tr Hložany

10:10:44 Dec 15, 2020

10:19:14 Dec 15, 2020

8 minutes 30 seconds

53%

25

Lea Popović 6.1 Stará Pazova

10:00:12 Dec 15, 2020

10:09:34 Dec 15, 2020

9 minutes 22 seconds

46%

26

Simona Šranka, 7, Hložany

10:13:43 Dec 15, 2020

10:20:26 Dec 15, 2020

6 minutes 43 seconds

43%

27

Kristina Sovilj,8tr,Hlozany

12:30:22 Dec 15, 2020

12:33:58 Dec 15, 2020

3 minutes 36 seconds

36%

28

Aleksej Imre

10:10:48 Dec 15, 2020

10:18:51 Dec 15, 2020

8 minutes 3 seconds

36%

29

Branjo Fabry, 8.2,Stara Pazova

09:59:26 Dec 15, 2020

10:09:28 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

36%

30

Robert Antunovic,7,Hložani

10:25:41 Dec 15, 2020

10:35:43 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

30%

31

Elizabeta Cvitko,7tr,Hložany

10:37:27 Dec 15, 2020

10:47:29 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

26%

Poradie

Meno

Začiatok

Koniec

Trvanie

Výsledok

1

Mia Čásarová

12:50:06 Dec 15, 2020

12:53:21 Dec 15, 2020

3 minutes 15 seconds

100%

2

Viktor Kralik 7. trieda, Kovačica

11:12:00 Dec 15, 2020

11:15:21 Dec 15, 2020

3 minutes 21 seconds

100%

3

Janko Milec, 8.1, Pivnica

12:54:21 Dec 15, 2020

12:58:03 Dec 15, 2020

3 minutes 42 seconds

100%

4

Marina Čuvar 8b, Kovačica

10:08:59 Dec 15, 2020

10:12:47 Dec 15, 2020

3 minutes 48 seconds

100%

5

Natalia Sojak, 8.1, Padina

14:09:36 Dec 15, 2020

14:13:30 Dec 15, 2020

3 minutes 54 seconds

100%

6

Lea Brezinova, 72, Padina

10:46:04 Dec 15, 2020

10:50:40 Dec 15, 2020

4 minutes 36 seconds

100%

7

Adam Farkaš, 7.2, Kovačica

12:19:11 Dec 15, 2020

12:23:58 Dec 15, 2020

4 minutes 47 seconds

100%

8

Stanislav Suhanek,8b, Kovačica

10:01:51 Dec 15, 2020

10:08:10 Dec 15, 2020

6 minutes 19 seconds

100%

9

Filip Činčurák 8.1 Pivnica

12:41:12 Dec 15, 2020

12:45:51 Dec 15, 2020

4 minutes 39 seconds

96%

10

Marek Valentík,7-1,Pivnica

13:21:39 Dec 15, 2020

13:26:25 Dec 15, 2020

4 minutes 46 seconds

96%

11

Daniel Bujak 7 Hložany:\"Jozef Marčok Dragutin\"

10:10:42 Dec 15, 2020

10:16:44 Dec 15, 2020

6 minutes 2 seconds

96%

12

Estera Zelenakova 7. 1 15oktobar Pivnica

13:12:15 Dec 15, 2020

13:19:00 Dec 15, 2020

6 minutes 45 seconds

96%

13

Miriam Kalková

04:01:32 Dec 15, 2020

04:09:43 Dec 15, 2020

8 minutes 11 seconds

96%

14

Erik Jurica, VII-1 , Padina

14:06:07 Dec 15, 2020

14:14:50 Dec 15, 2020

8 minutes 43 seconds

96%

15

Tatiana Filipovićová, 7.b, B.Petrovec

11:34:31 Dec 15, 2020

11:36:47 Dec 15, 2020

2 minutes 16 seconds

93%

16

Martin Čobrda,8.1, Pivnica

12:35:31 Dec 15, 2020

12:40:34 Dec 15, 2020

5 minutes 3 seconds

93%

17

Sára Čobrdová 7.1 Pivnica

13:28:00 Dec 15, 2020

13:31:58 Dec 15, 2020

3 minutes 58 seconds

90%

18

Sofia Beska 8-2 Padina

10:00:33 Dec 15, 2020

10:10:00 Dec 15, 2020

9 minutes 27 seconds

90%

19

Hana Havela VIII1 Padina

10:01:17 Dec 15, 2020

10:11:19 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

83%

20

Anastázia Vidakovićová 7.1 Stará Pazova

10:01:34 Dec 15, 2020

10:06:10 Dec 15, 2020

4 minutes 36 seconds

76%

21

Jozef Marčok Dragutin,7,Hložany

10:13:40 Dec 15, 2020

10:22:33 Dec 15, 2020

8 minutes 53 seconds

66%

22

Adrian Menďan, 8.2, Stará Pazova

09:59:29 Dec 16, 2020

10:09:31 Dec 16, 2020

10 minutes 2 seconds

66%

23

Dominik Belička,7B,Hložany

10:13:26 Dec 15, 2020

10:22:32 Dec 15, 2020

9 minutes 6 seconds

60%

24

Nina Mravik 7.tr Hložany

10:10:44 Dec 15, 2020

10:19:14 Dec 15, 2020

8 minutes 30 seconds

53%

25

Lea Popović 6.1 Stará Pazova

10:00:12 Dec 15, 2020

10:09:34 Dec 15, 2020

9 minutes 22 seconds

46%

26

Simona Šranka, 7, Hložany

10:13:43 Dec 15, 2020

10:20:26 Dec 15, 2020

6 minutes 43 seconds

43%

27

Kristina Sovilj,8tr,Hlozany

12:30:22 Dec 15, 2020

12:33:58 Dec 15, 2020

3 minutes 36 seconds

36%

28

Aleksej Imre

10:10:48 Dec 15, 2020

10:18:51 Dec 15, 2020

8 minutes 3 seconds

36%

29

Branjo Fabry, 8.2,Stara Pazova

09:59:26 Dec 15, 2020

10:09:28 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

36%

30

Robert Antunovic,7,Hložani

10:25:41 Dec 15, 2020

10:35:43 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

30%

31

Elizabeta Cvitko,7tr,Hložany

10:37:27 Dec 15, 2020

10:47:29 Dec 15, 2020

10 minutes 2 seconds

26%

Čítať 80 krát
top